تماس با ما

09122462203 | 09121089306

 درباره ی ما گروه مهندسی – ساختمانی البرز در سال 1379 آغاز به کار نموده و با تولید ده‌ها هزار متر تیرچه در ماه و ظرفیت تولید بیش از 2000 متر تیرچه در روز، یکی از فعال‌ترین تولیدکنندگان محصولات ساختمانی به ویژه در حوزه تولید تیرچه‌های خرپایی محسوب می‌گردد. این گروه متشکل از مدیران مجرب، مهندسین متخصص و تیم کارآزموده و با سابقه در امر تولید تیرچه‌های خرپایی بوده و فضای کارگاهی مناسبی به مساحت تقریبی 10 هزار متر مربع را در اختیار دارد.

محصولات این گروه با تکیه بر قریب به دو دهه تجربه و سابقه مفید تولید، و تحت نظارت مهندسین و متخصصین مجرب واحد کنترل کیفیت کارخانه، با بالاترین کیفیت و بر اساس استانداردهای روز داخلی و بین المللی تولید می‌گردد.

با توجه به تأمین تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ، آزمون‌ها و آزمایشات لازم جهت کسب گواهینامه استاندارد و دریافت «نشان استاندارد و کیفیت کالا در تولید تیرچه‌های خرپایی» به این مجموعه نائل گردید.

کانال تلگرام «تیرچه آنلاین» به منظور اطلاع مشتریان گرامی از قیمت دقیق محصولات این مجموعه بدون نیاز به تماس با تیم بازاریابی و فروش دفتر مرکزی تهران، راه اندازی شده است.

شما می توانید با عضویت رایگان در این کانال از طریق لینک @onlinetircheh از قیمت محصولات این مجموعه به صورت روزانه و بر مبنای قیمت روز میلگرد در بازار تهران مطلع شوید.

همچنین پیج اینستاگرام «تیرچه آنلاین» مرجعی کامل از اطلاعات  تخصصی سقف و ساختمان می‌باشد.

گروه تولیدی البرز مفتخر است

محصولات این گروه با تکیه بر قریب به دو دهه تجربه و سابقه مفید تولید، و تحت نظارت مهندسین و متخصصین مجرب واحد کنترل کیفیت کارخانه، با بالاترین کیفیت و بر اساس استانداردهای روز داخلی و بین المللی تولید می‌گردد.

گروه مهندسی – ساختمانی البرز دارای نشان استاندارد ایران در زمینه ساختمانی و تیرچه سازی است .

Alborz
alborz
standard

گواهی استاندارد محصولات تولیدی این مجموعه به همراه کد 10 رقمی شناسایی استاندارد جهت ارایه به مهندسین ناظر سازمان نظام مهندسی کشور و شهرداری ارایه می‌گردد.

این مجموعه با اقدام به تأمین تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی مورد نیاز، آزمون‌ها و آزمایشات لازم موفق به دریافت «نشان استاندارد و کیفیت کالا در تولید تیرچه‌های خرپایی» گردیده است.

ویژگی محصولات تولیدی گروه البرز

هرگز از میلگردهای کششی، پرسی و منقطع در بال فوقانی و تحتانی تیرچه‌ها استفاده نخواهد شد.

اتصالات میلگردها در محصولات تولیدی از کیفیت جوشکاری بسیار بالا برخودار است.

عیار بتن مورد مصرف 350 کیلوگرم بر متر مکعب می‌باشد .

میلگردهای مورد مصرف در تولید محصولات این مجموعه فابریک بوده و از بهترین و معتبرترین کارخانجات دارای استاندارد تولید میلگرد در بازار خریداری می‌گردد.

محصولات تولیدی این مجموعه تحت نظارت موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و بر اساس نشریه شماره  (1-2909) این سازمان تولید می‌گردد.